www.tanecznepasje.pl

taneczne pasje
do kasy

Twój koszyk:

(pusty)

Warunki i czas realizacji zamówienia

WARUNKI I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

  1. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zawarcie przez Użytkownika  umowy kupna - sprzedaży zamawianych produktów z Przedsiębiorcą.
  2. Użytkownik, powinien zapłacić Przedsiębiorcy za zakupiony towar w terminie 0 dni lub w momencie dostarczania towaru – w zależności od sposobu płatności, wybranego podczas składania zamówienia.
  3. Zamówienia drogą elektroniczną można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego.
  4. Sklep skontaktuje się z Konsumentem drogą telefoniczną lub mailową w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia w celu potwierdzenia zamówienia oraz ustalenia szczegółów dotyczących produktu/produktów, płatności (szczegóły zostały zawarte w Dziale IV niniejszego Regulaminu), sposobu dostawy (Poczta Polska, firma kurierska DHL, UPS, Szybka Paczka lub inna forma wysyłki, odbiór osobisty - możliwy po wcześniejszym umówieniu się i potwierdzeniu daty odbioru), adresu, na jaki ma być dostarczony zamawiany produkt (produkty).
  5. Towar zostanie wysłany przez Przedsiębiorcę w terminie wskazanym w opisie  towaru, w sposób wybrany przez Konsumenta, podczas składania zamówienia.
  6. Konsument otrzyma drogą mailową lub telefoniczną informację o wysłaniu produktu.
  7. Konsument może wprowadzać zmiany w zamówieniu lub wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania.
  8. Wysyłka zakupionego produktu/produktów realizowana jest w terminie:

a)         Do 48 godzin w przypadku produktów, które znajdują się w magazynie, przy czym termin ten liczony jest od daty złożenia zamówienia (w przypadku wybrania formy płatności „za pobraniem”) lub od daty zaksięgowania przelewu (płatność przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem systemu płatności PayPal),

b)        w przypadku towarów oznaczonych jako „produkt niedostępny” oraz produktów kupowanych na zamówienie czas realizacji ustalany jest indywidualnie, po przesłaniu przez Konsumenta zapytania. Towar zamawiany jest na życzenie Konsumenta, po zaakceptowaniu przez niego terminu realizacji.

9.  Dostawa towarów odbywa się na terenie Polski i za granicą.

Pozostałe informacje dotyczące sprzedaży w sklepie znajdują się w Regulaminie Sklepu.


Strona głównaStrona główna

sklepy internetowe GIEKA 2011